دانلود مجموعه آموزش تصویری بافتنی American Knitter – Learn to Knit

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

 

.:: اختصاصی ::.

 

.:: کاهش حجم مجموعه از ۹ گیگابایت به ۱ گیگابایت بدون حذفیات ::.

 

.:: مجموعه آموزش تصویری انواع بافتی در ۳ حلقه دی وی دی ویدئویی ::.

این مجموعه DVD های ویدئویی برای مبتدیان طراحی شده است. شما را مرحله به مرحله پیش خواهد برد، به طور کامل حرکت نموده تا به شما بیاموزد چگونه ببافید. زاویه های دوربین را دربر دارد گویی که از طریق چشمان مربی نگاه می کنید. در هر DVD طرحی را، مانند دستکش بی انگشت و زنجیره های شال گردن بافتنی کامل خواهید نمود. هر DVD به بخش هایی برای هر تکنیک تقسیم شده است، به شما امکان می دهد به سرعت دستورالعمل مورد خاصی را بیابید.

چه چیزی آموزش خواهید دید؟
سر انداختن و کور کردن
بافتن و دانه های رو
کش باف و دانه های زیر
افزایش و کاهش
انسداد و منگوله
دانه های کش باف
استفاده از نگه دارنده های دانه ها و نشانگر
میل بافتنی
تغییر رنگ کاموا
میل های دو طرفه.
تصاویری از محیط این فیلم آموزشی:

آموزش های دی وی دی ها شامل:
DVD 1 مبنا را آموزش می دهد: سر انداختن و کور کردن، بافتن، دانه های زیر و رو و کش باف، افزایش و کاهش.
DVD 2 تکنیک های متوسط را آموزش می دهد: دانه های کش باف، استفاده از نگه دارنده های دانه و نشانگر، محاسبه اندازه بافتنی، اندازه گیری برای افراد مختلف.
DVD 3 شما خواهید آموخت: الگوها، میل های بافتنی، تغییر رنگ کاموا، میل های دو طرفه، انسداد و منگوله.
راهنمای فایل های فشرده:
توجه داشته باشید که رمز تمامی فایل های فشرده موجود در سایت (در تمامی بخش ها) عبارت ir-dl.com می باشد، چنانچه از صحت تایپ رمز عبور اطمینان دارید و هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یا Wrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند rar موجود در سایت (به استثنا برخی فایل هایی که جهت کاهش حجم به طور حرفه ای فشرده شده است) دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود یک کیلوبایت از یک فایل چند گیگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop و Resume های متعدد است.

.:: دی وی دی ۱ ::.


——————————

.:: دی وی دی ۲ ::.


——————————

.:: دی وی دی ۳ ::.    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!