ترفندی کاربردی برای آیفون دارها

نوشته شده توسط:R M.K | ۱ دیدگاه

http://blog.bazar.ir/wp-content/uploads/2013/06/356452-iphone-5s.jpg

بسیاری از کاربران از آیپد و آیفون خود برای وصل‌شدن به اینترنت و وبگردی کمک می‌گیرند و برخی از همین کاربران نیز در طول روز یک سایت را چندبار بازدید می‌کنند.

 اگر شما جزو این دسته از کاربران هستید، به‌عنوان اولین پیشنهادمان به شما توصیه می‌کنیم نشانی سایت‌هایی را که روزانه بارها به آنها مراجعه می‌کنید به فهرست سایت‌های مورد علاقه مرورگر سافاری اضافه کرده تا براحتی و بدون نیاز به تایپ مجدد نشانی سایت بتوانید هر زمان که مایل هستید به آن دسترسی داشته باشید.

اما به‌عنوان دومین پیشنهاد به شما توصیه می‌کنیم از روش زیر کمک بگیرید تا براحتی و با فشار یک انگشت روی میانبر ایجاد شده از سایت موردنظرتان در صفحه اصلی آیپد یا آیفون، سایت مربوط برای شما باز شود:

1‌ـ‌ مرورگر سافاری را از صفحه اصلی اجرا کنید.

2‌ـ‌ سایت موردنظرتان را که قصد دارید برای آن میانبری ایجاد کنید در مرورگر فراخوانی کرده و صبر کنید تا محتوای سایت کاملا بارگذاری شود.

3‌ـ‌ روی آیکون منو (menu) فشار داده و از منوی به‌نمایش درآمده روی گزینه‌ Add to Home Screen فشار دهید.

4‌ـ‌ یک عنوان به میانبر جدید اختصاص داده و با فشار Add کار را به پایان برسانید.

توجه: اکیدا توصیه می‌کنیم نام میانبر جدید را خودتان تعیین کنید چرا که نام پیش‌فرضی که توسط برنامه از روی عنوان صفحه تعیین می‌شود در بیشتر موارد بسیار طولانی است و آیپد نیز در بخش عنوان دارای محدودیت نمایش 11 تا 15 کاراکتر است.

همچنین آدرس سایت و تصویر بندانگشتی آن در این مرحله قابل تغییر نیست و این تصویر به‌صورت خودکار از روی تصویر favicon و در صورت نبود این تصویر، از محتوای فعلی سایت ایجاد می‌شود.

5‌ـ‌ اکنون می‌توانید به صفحه اصلی بازگردید و میانبر ایجاد شده برای دسترسی مستقیم به سایت موردنظرتان را مشاهده کنید. این میانبر همچون دیگر برنامه‌ها قابلیت جابه جایی دارد و می‌توانید آن را در پوشه‌ها گروه‌بندی کرده یا حتی با فشار طولانی روی آیکون آن، نسبت به حذف با فشار گزینه‌ x اقدام کنید.

6‌ـ‌ با تکرار مراحل فوق می‌توانید به هر تعداد که تمایل داشته باشید از سایت‌های مورد علاقه خود میانبر ایجاد کنید.

  • aydin

    aydin

    • ۱۳۹۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۷:۵۱

    مانند گوشی منه nokia 1600


ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!