چگونه در Word یادداشت نویسی کنیم؟

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

بسیاری از کاربران نرم افزار Word، از این برنامه برای نوشتن پروژه های تحصیلی، مطالب آموزشی و... استفاده می کنند که در همه این موارد یادداشت نویسی در کنار بعضی کلمات می تواند مفهوم بخش مورد نظر را بیشتر برای مخاطب روشن کند و یا حتی نویسنده می تواند برای یادآوری به خود، کنار مطالبش کامنت بگذارد.
برای درج یادداشت، توضیح و یا شرح در این برنامه واژه پرداز، باید از دستور Comment استفاده کنید. برای این کار ابتدا به زبانه Review بروید و سپس از بخش Comments روی گزینه New Comment کلیک کنید. حال کلمه انتخابی به رنگ صورتی درآمده است و با یک خط در حاشیه به یک بالون صورتی قابل تایپ متصل می شود که می توان یادداشت را در محدوده آن نوشت.

 در صورتی که کلمه انتخاب نشود به جای آن خط تیره کشیده می شود و در حاشیه امکان درج یادداشت فراهم خواهد شد. همچنین با قرار گرفتن نشانگر ماوس روی Comment نام کاربر، ساعت و تاریخ یادداشت نیز نشان داده می شود. این کامنت ها در چاپ هم می آید والبته اگر تصمیم به حذف آن ها گرفتید، می توانید با تنظیمات زیر، کامنت های مورد نظر را پاک کنید.

بخش کامنت 3 گزینه دارد؛ Previous ارجاع به کامنت قبل، Next ارجاع به کامنت بعد و در آخر Delete برای پاک کردن کامنت که خود2 گزینه دارد؛ Delete All Comments Shown برای پاک کردن آنچه دیده می شود و مخفی نیست و Delete All Comments in Document برای پاک کردن توضیحات درتمام متن. با کلیک روی کامنت مورد نظر و انتخاب delete می توانید آن را به راحتی از متن حذف کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!