فایل های با ظرفیت بالا را به طراحی برای دوستانتان بفرستید

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

http://www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2013/01/mailbigfile.png

این روزها با افزایش کیفیت دوربین‌های دیجیتال زمانی که بخواهید چند عکس یا حتی فیلمی بسیار کوتاه را برای دوستانتان ارسال کنید، ‌باید بیش از 50 تا صد مگابایت فایل را انتقال دهید. انتقال این حجم اطلاعات از سوی سرویس‌های ایمیل رایگان نیز امکان‌پذیر نیست و در برخی موارد چنانچه قادر به ارسال فایل مورد نظر باشید، این احتمال وجود دارد که سرویس‌دهنده مخاطب موردنظر شما فایل مربوط را رد کند!

آیا می‌دانید بهترین روش برای ارسال چنین فایل‌هایی با حجم زیاد چیست؟ استفاده از سرویس‌های رایگان میزبانی فایل، بهترین انتخاب در این شرایط به‌شمار می‌رود و سرویس MailBigFile نیز یکی از بهترین سرویس‌ها برای انجام این کار است.

روش استفاده از این سرویس به این شرح است:

1‌ـ به سایت http://www.mailbigfile.com بروید و از بالای سایت روی گزینهFree کلیک کنید. (می‌توانید از آدرس www.mbf.me نیز کمک بگیرید)‌

در این حالت امکان ارسال پنج فایل با محدودیت حجم دو گیگابایت به ازای هر فایل به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

2 ـ در کادر اول (Who do you want to send the file to) نشانی ایمیل گیرنده فایل‌ها را وارد کنید.

3 ـ با کلیک روی گزینه Add Files فایل‌های مورد نظر برای انتقال را انتخاب کنید.

4 ـ در کادر Your Email Address آدرس ایمیل خودتان را وارد کرده و در صورت نیاز به کلیک روی علامت + در مقابل عبارت Message پیام دلخواه خود را نیز به ایمیل ارسالی اضافه کرده و روی Send File کلیک کنید.

5- در این مرحله ایمیلی حاوی لینک دانلود از فایل مربوطه برای گیرنده ایمیل ارسال می‌شود که با کلیک روی لینک مورد نظر گزینه دانلود فایل در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!