با ملودی های زیبا و عاشقانه روز و شبی آرام داشته باشید + دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

عمر اکرم بعد از دریافت جایزه گرمی در سال ۲۰۱۲ برای آلبوم " انعکاس های عشق " ، این بار ملودیهای زیبا ، آرام و عاشقانه او را در آلبوم "Daytime Dreamer" شاهد هستیم. عمر اکرم این بار دست به خلق آلبومی زده است که فضای آن بسیار به ذهنیت او نزدیک است و علاوه بر پیانو از سازهایی چون عود ، دودوک ، ویولن و گیتار نیز استفاده شده است.

ملودی های عاشقانه ی این آلبوم در نوع خود کم نظیر بوده و تاثیر بسیار مثبتی بر قلب و روح مخاطب می گذارد. شاید آلبوم Daytime Dreamer یکی از نامزدهای بهترین آلبوم موسیقی در جشنواره ی گرمی امسال باشد این اثر در برگیرنده ی شش آهنگ جدید و پنج قطعه منتخب از آثار قبلی وی می باشد. استفاده بسیار زیبا از عود ، گیتار ، دودک و ویولن درکنار پیانو بدیع از ویژگی های آثار عمر اکرم می باشد که در اینجا نیز به طرز شگفت انگیزی از آنها بهره برده است.


آلبوم موسیقی بی کلام Daytime Dreamer توسط نوازنده چیره دست Omar Akram نواخته شده است. این آلبوم زیبا در سبک  Real Music می باشد و در سال 2013 ساخته شده است. این آلبوم شامل 11 تراک با کیفیت 128 kbps می باشد. امیدواریم از این آلبوم آرمش بخش و زیبا لذت کافی را ببرید.

 

.........دانلود در ادامه.........

برای دانلود اینجا را کلیک کنید

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!