با پنج "مرورگر" برتر دنیا آشنا شوید+ دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

انتخاب مرورگر یکی از مهمترین مواردی است که کاربران اینترنتی باید به آن توجه داشته باشند. در انتخاب یک مرورگر شما باید به فاکتورهای امنیت، سرعت و عملکرد آن بر بارگزاری صفحات وب توجه کنید. در ادامه ما به هر کدام از این موارد می پردازیم و برترین ها را با یکدیگر مقاسه می کنیم.

دانلود در ادامه....

برترین مرورگرها از لحاظ امنیت:

در بررسی های که سایت toptenreviewsانجام داده است از لحاظ امنیت پنج مرورگر برتر از لحاظ امنیت به ترتیب عبارت اند از : Google Chrome، Mozilla Firefox، Internet Explorer، Safari و Opera

  

البته اگر به خاطر بیاورید در مهر ماه امسال برخی خبرها لقب ناامن ترین مرورگر را به Internet Explorer داده بودند. علاوه بر این در ورژن های قبلی این مرورگر حفره های امنیتی زیادی پیدا شده بود. (برای مشاهده یک نمونه اینجا کلیک کنید.)

پرسرعت ترین مرورگرها:

در مورد فاکتور سرعت در مقام اول باز هم Google Chrome قرار دارد و در جایگاه دوم مرورگر Mozilla Firefox است و مرورگرهای Opera ،Internet Explorer  و Safari در مقام سوم هستند.

 

بهترین مرورگرها از لحاظ بارگزاری صفحات وب :

اما در مورد فاکتور نهایی که عملکرد مرورگر در بارگزاری صفحات وب می باشد بهترین راه برای شناختن برترین مرورگر در این زمینه به نظر من سوال کردن از طراحان وب حرفه ای است که به گفته آنها بهترین ها از لحاظ پشتیبانی از قابلیت های طراحی وب مرورگرهای Google Chrome و Mozilla Firefox است.

در نظر سنجی که از برخی طراحان وب انجام دادم نظرشان در مورد مرورگر Internet Explorer جالب بود. که به آن لقب سرطان و یا سوهان روح داده اند.

از نظر محبوبیت مرورگرها در بین کاربران اینترنتی به ترتیب Google Chrome، Internet Explorer، Mozilla Firefox، Safari و Opera بوده است.

 

 

نتیجه گیری:

اما در پایان خواسته باشیم برترین مرورگر ها را با توجه به تمام فاکتورها معرفی کنیم به صورت زیر است.

 

برای مشاهد نتایج بررسی تخصصی سایت toptenreviews اینجا کلیک کنید.

برای مشاهد نتایج محبوبیت مرورگرها اینجا کلیک کنید.

اگر شما از مرورگر IE استفاده می کنید بهتر است در انتخاب خود تجدید نظر کنید. (البته قبول دارم متاسفانه برخی سایت های دانشگاهی و دولتی فقط با IE امکان استفاده از آن وجود دارد که چاره ای نیست.)

 

برای دانلود آخرین ورژن مرورگر Google Chrome اینجا کلیک کنید.

برای دانلود آخرین ورژن مرورگر Internet Explorer اینجا کلیک کنید.

 

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!