کاربران رایانه را کنترل کنید + دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

مسئله امنیت همیشه و در همه جا مطرح بوده و مطمئن هستیم که شما نیز از دسته افرادی هستید که محافظت از سیستم و اطلاعات خودتان را امری بسیار مهم می دانید.
قصد داریم تا امروز شما را با یک نرم افزار بسیار کوچک ولی در عین حال پرکاربرد در زمینه بالا بردن امنیت سیستم شما در برابر کاربران مجاز سیستمتان آشنا کنیم. 1st Security Agent عنوان نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد تا کاربران مجازی که از سیستم شما استفاده می کنند را کنترل کنید و با مجوزهایی که صادر می کنید آنها را از انجام یک سری اعمال باز دارید. شما می توانید با دسترسی به بسیاری از کارکردهای کنترل پنل از جمله نمایش، شبکه، کلمه عبور، چاپگر، افزودن و حذف برنامه ها و غیره کاربران خودتان را کنترل کنید. همچنین می توانید با ارائه یک دسکتاپ و منوی استارت سفارشی کاربران خود را از دستیابی به بسیاری از بخشها محروم کنید.شما می توانید آیتم های منوی شروع، قفل های محلی، شبکه و درایوهای USB، آیکونهای دسکتاپ، کلیدهای بوت، حالت واقعی داس، اعلان داس، ویرایش رجیستری، نوار وظیفه، وظیفه مدیر و بسیاری دیگر از این امکانات را غیر فعال کنید. شما می توانید کاربران را به اجرای برنامه های خاص محدود کنید و محدودیت های امنیتی را برای همه کاربران و یا تنها برای یک کاربر خاص اعمال کنید. حتی می توانید مرورگر اینترنت اکسپلورر را هم از نظر امنیتی سفارشی کنید. این برنامه توسط رمز عبور از سوی شما محافظت می شود. رابط کاربری کاربردی این برنامه باعث شده تا هر فرد مبتدی بتواند از آن استفاده کند.
دانلود در ادامه....

راهنمای نصب

- نرم افزار را نصب و اجرا نکنید.
- فایل Keygen.exe را اجرا کرده و بر روی دکمه Generate کلیک کنید. سپس نرم افزار را اجرا کرده و با استفاده از سریال دریافتی از Keygen و یک نام و ایمیل دلخواه نرم افزار را رجیستر کنید.
- نرم افزار را اجرا کرده و بدون محدودیت از آن استفاده نمایید.    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!