مجموعه کتاب های محمود دولت آبادی + دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

محمود دولت‌ آبادی‌ از بزرگ‌ترین‌ نام‌ها در ادبیات‌ داستانی‌ ایران است. او با رمان‌ (کلیدر) به‌ شهرتی‌ کم‌ نظیر در ادبیات‌ معاصر ایران‌ دست‌ پیدا کرد.
محمود دولت‌آبادی‌ در سال‌ ۱۳۱۹ در دولت‌آباد بیهق‌ به‌ دنیا آمد و داستان‌نویسی‌ را از سال‌ ۱۳۳۷ آغاز کرد. اولین‌ مجموعه‌ داستان‌ او با نام‌ (لایه‌های‌ بیابانی) در سال‌ ۱۳۴۷ به‌ چاپ‌ رسید. در کارنامه‌ی‌ این‌ نویسنده‌،‌ به‌ غیر از (کلیدر) آثار برجسته‌ای‌ هم‌چون‌ (جای خالی‌ سلوچ)، (سفر)، (سلوک) و ... به‌ چشم‌ می‌خورد که دریچه فناوری اطلاعات مجله خبری بخشی از آثار این نویسنده را برای شما کاربران آماده کرده است.


دانلود در ادامه....

 دانلود کامل رمان کلیدر در 10 جلد

 


رمان کلیدر اثری از محمود دولت آبادی، نویسندهٔ معاصر است که در سه هزار صفحه و ده جلد به چاپ رسیده و روایت زندگی یک خانوادهٔ کرد ایرانی است که به سبزوار خراسان کوچانده شده‌اند. داستان کلیدر که متأثر از فضای ملتهب سیاسی ایران پس از جنگ جهانی دوم است بین سال‌های ۱۳۲۵ تا ۱۳۲۷ روی می‌دهد. کلیدر نام کوه و روستایی در شمال شرقی ایران است.


حجم فایل: 30.3 مگابایت

 


دانلود کتاب رمان سفر

 


رمان سفر نوشته ی محمود دولت آبادی می باشد. سفر داستان یک گره، یک بن‌بست است، داستان با یک بحران آغاز می‌شود؛ از بی‌کار شدن مختار و طلیعه دنیای جدید و ورود ماشین که این گرفتاری‌ها را آغاز کرده‌است.


حجم فایل: 3.38 مگابایت

 


جای خالی سلوچ

 

 


حجم فایل: 4.53 مگابایت

 


روز و شب یوسف

 

 


حجم فایل: 1.12 مگابایت

 


آهوی بخت من گزل

 

 


حجم فایل: 2.15 مگابایت

 


لایه های بیابانی

 

 


حجم فایل: 2.89 مگابایت

 


آیــنه

 

 


حجم فایل: 2.89 مگابایت

 

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!