خرید شارژ حتی به صورت آفلاین +دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

همراه شارژ جامعترین برنامه شارژ سیم کارت میباشد که به شما این امکان را میدهد به وسیله گوشی خود سیم کارتتان را شارژ نمایید. از قابلیت های کلیدی این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

خرید آفلاین :

در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید می توانید به راحتی سیم کارت خود را شارژ نمایید ، در هنگام استفاده از خرید آفلاین هیچ نیازی به وارد کردن شماره کارت بانکی نیست !

خرید آنلاین :

با استفاده از این قسمت می توانید به راحتی سیم کارت خود و دوستانتان را شارژ نمایید ، تنها کافیست هزینه شارژ را از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایید و بعد از آن منتظر شارژ اتوماتیک سیم کارت باشید !

شارژ اضطراری :

چه خواهید کرد اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشید و شارژ شما هم به طور کامل تمام شده باشد !؟ همراه شارژ این مورد را در نظر گرفته و به این منظور شارژ اضطرری را تعبیه نموده است .

برگشت پول به اعتبار شما در صورت موجود نبودن شارژ :

در صورتی که از ما خرید نمایید و بر حسب اتفاق شارژ مورد نظر موجود نباشد ، تمام هزینه ای که پرداخت نموده اید را آنی به اعتبار شما اضافه نموده تا مجددا بتوانید استفاده نمایید

لیست کامل خریدها :

همراه شارژ این قابلیت را فراهم نموده تا لیست کامل خرید هایی را که انجام داده اید مشاهد و بررسی نمایید .

لیست کامل افزایش و کاهش اعتبار :

به منظور اعتماد هر چه بیشتر شما این قابلیت را فراهم نمودیم تا کلیه تغییراتی که در حساب شما صورت می گیرد را آنی مشاهده نمایید .

دانلود در ادامه....

*** دانلـــــــــــــــــــــــود ***

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!