اولین نقشه تجاری ایران را اینجا دانلود کنید

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

احسان ابرهام مدیر عامل شرکت تولید کننده این نرم افزار، با بیان این مطلب گفت: با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و احساس نیاز به یک مرجع قابل دسترس شبانه روزی ، مورد اعتماد و مقرون به صرفه داخلی برای پاسخگویی به نیازهای هموطنان مان در این زمینه اقدام به تولید این نرم افزار کرده ایم.
"رهنما" با سیستم کمک رسان sos این امکان را برای شما در هر لحظه و هر نقطه ای بوجود می آورد تا مهمترین مراکز خدمات شهری اعم از بیمارستان ،پمپ بنزین، داروخانه، پلیس + 10، بانکها، ایستگاههای مترو، پارکینگ ها، مراکز خرید، دفاتر اسناد رسمی، هتل ها و ... به سهولت در دسترس شما قرار گیرد.
ایشان در تشریح کاربردهای فراوان این نرم افزار گفت: با بومی سازی که روی این نرم افزار صورت پذیرفته، نه تنها از نمونه خارجی خود چیزی کم ندارد بلکه کاملتر شده و دادن نقشه تجاری کاملاً رایگان بصورت آفلاین به شما ،از مزایای دیگر آن است.
وی با نوید اینکه در آینده نزدیک این نرم افزار، سیستم عامل های ios  و  java را پشتیبانی خواهد نمود در حال حاضر این نرم افزار برای تبلت و گوشی های دارای سیستم عامل اندروید نسخه4 قابل دسترسی می باشد.
ابرهام در پایان با بیان اینکه این شرکت افتخار دارد تا "رهنما" را با شعار نمانامی حامی نام خلیج فارس بصورت رایگان به هموطنان عزیز ارائه دهد.

دانلود در ادامه...

 

 

ره نما

نسخه 1.0.1 (برای اندروید 4 به بالا)

 

اولین سامانه نقشه تجاری در ایران

 
 

تعداد دفعات دانلود: 1050

 

 

قبل از دریافت ره نما حتما آخرین نسخه گوگل مپ و گوگل پلی سرویس را دانلود و نصب نمایید!

 
 
    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!