بسته ی نرم افزاری رشته ی برق + دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه
هدیه ی نوروزی باشگاه خبرنگاران به شما مخاطبان گرامی این خبرگزاری و علاقه مندان به فناوری اطلاعات ویژه برنامه ی صفر و یک است که هر شب تا پایان نوروز 92 پیشکش شما خواهد شد.
صفر و یک برنامه ای تخصصی مخصوص اساتید ، دانشجویان و طلاب خواهد بود که در ان به بررسی بهترین منابع و نرم افزر های رشته ی ها ی مختلف می پردازد ، این برنامه از خبر  20 شبکه ی چهار پخش می شود.
لازم به ذکر است شما بیننده ی گرامی می توانید با نظرات سازنده ی خود ما را در راهی که در پیش داریم راهنمایی و کمک کنید ، کافی است در قسمت نظرات همین خبر پیشنهادات و انتقادات خود را وارد کنید.
 


اما امروز ، به بررسی نرم افزار ها و سایت های مرتبط با رشته ی برق پرداخته ایم ، شما می توانید برنامه های مرتبط با این رشته  را از لینک های زیر دانلود کنید و همچنین با سایت های معرفی شده بیشتر آشنا شوید .
دانلود در ادامه...

نرم افزار طراحی مدار در رایانه "proteus" :

نرم افزاری برای رسم شماتیک مدار در کامپیوتر و انجام آزمایشات لازم برروی آن برای اطمینان پیدا کردن از صحت کارکرد آنها و همچنین داشتن نموداری از روند کاری مدار ، شاید به جد به توان گفت که  "proteus" یکی از کاربردی ترین نرم افزار های رشته برق است.

برای دریافت  "proteus" اینجا کلیک کنید.

نرم افزاری برای طراحی مدار در تلفن :

every circuit full نرم افزاری است که تلفن همراه شما را به برد مدار تبدیل می کند جالب است که بدانید این برنامه که پیش از این توسط دانشجویان در رایانه مورد استفاده قرار گرفته بود ، توانسته بسیاری از کاربران را به سمت خود جلب کند.
  

برای دریافت  "every circuit full" اینجا کلیک کنید.

سایت www.techno-electro.com

سایتی برای دریافت جزوات و کتب منبع رشته ی برق ، علاوه بر این با داشتن انجمن های قوی و فعال برای هر زیر شاخه از رشته ی برق می تواند در رفع مشکلات درسی شما دانشجویان برق بسیار مفید باشد.

درگاه ورودی به سایت www.techno-electro.com

سایت IEEE.org

شاخص ترین مرجع رشته ی برق که می تواند در هرچه بیشتر به روز بودن در این رشته به دانشجویان کمک کند این سایت یک سازمان بین‌المللی حرفه‌ای و ناسودبر است. خواست این مؤسسه کمک به پیش‌برد فناوری به طور گسترده و حوزه‌های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر و هم‌چنین زمینه‌های وابسته به طور خاص است. این مؤسسه دارای بیش از ۴۰۰ هزار نفر عضو در ۱۶۰ کشور جهان است.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!