دعای روز عرفه به همراه چند نرم افزار دیگر برای روز نیایش + دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

عرفات نام جایگاهی است که حاجیان در روز عرفه (نهم ذی الحجه) در آن جا توقف می کنند و به دعا و نیایش می پردازند،دعای عرفه از مشهورترین دعاها در این روز است که دارای فضیلت های بسیاری است. این دعا دارای مضامین عارفانه ای مانند شناخت پروردگار متعال و ... است. حال شما می توانید با استفاده از نرم افزار های موجود در گزارش تمامی اعمال روز عرفه را به صورت کامل انجام دهید.

 
 

مشاهده نرم افزار ها و دانلود در ادامه

 
دانلود در ادامه...
نرم افزار روز نیایش برای پلتفرم جاوا
 
این نرم افزار یک کتاب الکترونیکی همراه مخصوص گوشی های دارای پلتفرم جاوا است. این برنامه علاوه بر دعای عرفه دارای بخشی های مختلفی نظیر: مضامین دعا، تسبیحات حضرت رسول در روز عرفه و شرحی بر روز عرفه است.
 
 
 
فرمت نرم افزار: jar
حجم نرم افزار: 99 کیلوبایت
 
    دعای روز عرفه به صورت کتاب الکترونیکی
دعای عرفه از پر فیض ترین دعاهای موجود است که هم اکنون با فرمت pdf برای شما کاربران دیچه قرار گرفته شده است و می توانید از آن در رایانه و تلفن همراه خود استفاده کنید.
 
 
 
 
 
 
فرمت کتاب:pdf
حجم کتاب: 530 کیلوبایت
 

 
نرم افزار امام حسین برای اندروید
 

برنامه حضرت امام حسین (ع) حاوی: شناسنامه، زندگی نامه، مدایح، زیارت نامه، فضائل و کرامات حضرت حسین (ع) است که بسیاری از اعمال روز عرفه را در خود جای داده است.

 

  

   
 
 
 
 
 
قابل اجرا در اندروید 2.1 و بالاتر
حجم نرم افزار: 3.4 مگابایت
 

 
دعای عرفه برای اندروید
 
این نرم افزار یک برنامه ی کاملا مذهبی برای گوشی های هوشمند است و در درون خود متن کامل دعا به صورت عربی و ترجمه ی آن به فارسی را جای داده است.
 
 
 
 
 
 
قابل اجرا در اندروید 2 و بالاتر
حجم نرم افزار: 15.7 مگابایت
 
    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!