نرم افزاری برای سروسامان دادن به عکس‌ها در رایانه +دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در حال حاضر تمامی افراد برای تهیه عکس یا فیلم از دوربین‌های دیجیتال استفاده می‌کنند و دیگر خبری از دوربین‌های معمولی نیست. شما اگر به یک سفر معمولی یا یک مهمانی خانوادگی کوچک بروید تلفن همراه‌تان مدام در دستتان بوده و از هر چیزی که نظرتان را جلب می‌کند، عکس گرفته و خاطرات خوش خود را به این شکل ثبت می‌کنید.

در این شرایط همان طور که خودتان هم به نتیجه رسیده‌اید تعداد عکس‌ها با توجه به حافظه‌ای که دوربین‌ها دارند بسیار بیشتر از گذشته شده است و دیگر شما قادرید بدون محدودیت عکس گرفته و در نهایت اگر عکسی را نپسندیدید، آن را به آسانی حذف کنید. شاید برای شما هم این مشکل به وجود آمده باشد که بعد از مدتی به آسانی نتوانید عکس‌های خود را دسته‌بندی کرده و آلبوم مرتبی برای خود دست و پا کنید.

در این شرایط مدیریت عکس‌ها از دستتان خارج شده و ممکن است حتی خاطرات خود را گم کنید. نرم‌افزاری که قصد داریم به شما معرفی کنیم به شما کمک خواهد کرد که به آسانی برای خود آلبوم عکسی دیجیتال تهیه کرده و حتی با خلق تصاویر گرافیکی عکس‌های خود را در قاب‌های زیبایی قرار دهید. این نرم‌افزار که Picture Collage Maker نام دارد محصولی از شرکت نرم‌افزاری Pearl Mountain است.

شما می‌توانید با کمک این نرم‌افزار با ساخت تصاویر گرافیکی و قرار دادن عکس‌هایتان در کنار هم عکس‌های جدیدی درست کرده و با توجه به علاقه خود آن‌ها را در آلبوم‌های مختلف قرار دهید. همچنین می‌توانید کارهای جالب دیگری هم با استفاده از این برنامه انجام دهید. به طور مثال می‌توانید تقویم، کارت تبریک یا پوستر طراحی کنید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار محیط گرافیکی آسان آن است. شما می‌توانید به راحتی با این محیط گرافیکی کار کرده و به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به این مورد اشاره کرد که شما با استفاده از آن می‌توانید مجموعه‌های بسیار جالبی از عکس‌های مختلف ساخته و جالب است بدانید مهم نیست که در این مجموعه هر عکسی چه اندازه‌ای دارد.

این نرم‌افزار قاب عکس‌هایی به صورت آماده دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کرده و عکس‌های خود را در قاب‌های زیبایی قرار داده و در نهایت این قاب‌ها را در یک گالری دیجیتال یا آلبوم دیجیتال در کنار هم قرار دهید. شاید بتوان گفت این نرم‌افزار کامل‌ترین و قدرتمندترین نرم‌افزاری است که در این زمینه وجود دارد.

زیرا امکانات بسیار زیادی را برای ویرایش عکس‌ها در اختیار شما قرار خواهد داد. علاوه بر این موارد این نرم‌افزار از کلیه عکس‌ها با فرمت‌های PNG ،TGA ،WMF ،GIF ،JPG ،BMP و TIFF پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید عکس‌های خود را از هر وسیله دیجیتالی به این نرم‌افزار منتقل کنید. این نرم‌افزار با کلیه نسخه‌های ویندوز سازگار است.

دانلود در ادامه...

X

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!