لیست مطالب جدید

بهترین هاعضویت در سایت 

محتوای دلخواه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی‌های قهوه مرغوب

نوشته شده توسط:R M.K | ۲ دیدگاه
...

نحوه تمیز کردن قهوه جوش سوخته

نوشته شده توسط:R M.K | ۱ دیدگاه
  [تمیز کردن قهوه جوش سوخته,تمیز کردن ظروف سوخته] از پاک کننده ها برای تمیز کردن قهوه جوش سوخته استفاده...

موس شکلات و قهوه

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه
  موس شکلات و قهوه   موس شکلات و قهوه، دسری سبک و پایانی دلچسب برای یک وعده‌ی غذایی است . . .

سودای قهوه شکلاتی

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه
  سودای قهوه شکلاتی   ترکیب بستنی شکلاتی و قهوه این نوشیدنی را به یک کوکتل هیجان انگیز با بافتی جدید تبدیل می‌کند.

قهوه اُله یا قهوه با شیر (Café au Lait)

نوشته شده توسط:R M.K | ۱ دیدگاه
  قهوه اُله یا قهوه با شیر (Café au Lait)   این قهوه نسخه‌ی فرانسوی کافه لاته‌ی ایتالیایی است که نصف آن از قهوه‌ی غلیظ و نصف دیگر آن از شیر تشکیل شده است و تفاوت آن با کافه لاته در شیوه‌ی دم کردن قهوه و نوع داغ کردن شیر و نیز نسبت قهوه به شیر در آن می‌باشد و . . .

قهوه ماکیاتو (Caffè Macchiato)

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه
  قهوه ماکیاتو (Caffè Macchiato)   قهوه ماکیاتو نوعی نوشیدنی قهوه بر پایه‌ی اسپرسو است که قسمت بیشتر آن از قهوه تشکیل شده و تنها حاوی مقدار اندکی شیر گرم یا سرد است. تلخی قهوه ماکیاتو تنها اندکی از اسپرسوی سیاه خالص کمتر است و . . .

لاته ماکیاتو (Latte Macchiato)

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه
لاته ماکیاتو (Latte Macchiato) لاته ماکیاتو نوعی نوشیدنی قهوه‌ی ایتالیایی سه‌لایه بر پایه‌ی اسپرسو است که بیشترین حجم آن از شیر داغ (لایه‌ی پایینی) و کف شیر (لایه‌ی بالایی) تشکیل شده است و . . .

کاپوچینو (Cappuccino)

نوشته شده توسط:R M.K | ۲ دیدگاه
کاپوچینو (Cappuccino) کاپوچینو نوعی نوشیدنی قهوه‌ی ایتالیایی بر پایه‌ی اسپرسو است که علاوه بر قهوه‌ی اسپرسو از شیر داغ، کف شیر تشکیل شده است. نام کاپوچینو برگرفته از نام فرقه‌ای از راهبان کاتولیک است که «کاپوچین» نام دارند و . . .

قهوه موکا یا موکاچینو (Mocha,Moccacino)

نوشته شده توسط:R M.K | ۲ دیدگاه
قهوه موکا یا موکاچینو (Mocha,Moccacino) موکا علاوه بر قهوه‌ی اسپرسو و شیر داغ، مقداری پودر کاکائو یا شکلات مایع نیز دارد. نام این نوشیدنی برگرفته از نام شهری به همین نام در یمن است که در حاشیه‌ی دریای سرخ قرار دارد و . . .

قهوه امریکانو (Caffè Americano)

نوشته شده توسط:R M.K | ۱ دیدگاه
قهوه امریکانو (Caffè Americano) در جنگ جهانی دوم سربازان امریکایی مستقر در اروپا که چندان طرفدار قهوه‌ی غلیظ و پررنگ نبودند، این نوشیدنی را جایگزین اسپرسوی خالص کردند که در اصل با اضافه کردن مقداری آب داغ به اسپرسوی داخل فنجان تهیه می‌شود و رقیق‌تر و پرحجم‌تر از اسپرسوی خالص است و . . .

Flat white

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه
Flat white Flat white نوعی نوشیدنی قهوه‌ی استرالیایی بر پایه‌ی اسپرسو است که اغلب در یک فنجان پهن با دهانه‌ی گشاد ریخته می‌شود و در استرالیا و نیوزلند از محبوبیت زیادی برخوردار است. این نوشیدنی بافت مخملین و نرمی دارد و . . .

قهوه‌ی سرد (Iced Coffee)

نوشته شده توسط:R M.K | ۱ دیدگاه
قهوه‌ی سرد (Iced Coffee) آیسدکافی نوعی نوشیدنی قهوه است که می‌تواند با اسپرسو و یا دیگر انواع قهوه‌ی فیلتری بدون دُرد تهیه شود. این نوشیدنی مناسب فصل گرماست و روش‌های بسیاری برای تهیه‌اش وجود دارد که در زیر به یکی از آن‌ها اشاره می‌کنیم و . . .

قهوه لاته (Caffè Latte)

نوشته شده توسط:R M.K | ۱ دیدگاه
قهوه لاته (Caffè Latte) قهوه لاته یک نوع نوشیدنی قهوه بر پایه‌ی اسپرسو است که یک سوم آن از اسپرسو و دو سوم آن از شیر تشکیل شده است و حدود یک سانتی‌متر کف شیر نیز بر روی آن قرار دارد. لاته Latte در زبان ایتالیایی به معنی شیر است. بیشتر مردم تصور می‌کنند کافه لاته اختراع ایتالیایی‌هاست و . . .

اسپرسوی ساده (Basic Espresso)

نوشته شده توسط:R M.K | ۲ دیدگاه
  اسپرسوی ساده (Basic Espresso)   اسپرسوی ساده‌ی ایتالیایی پایه‌ی بسیاری از نوشیدنی‌های قهوه هم‌چون لاته و کاپوچینو است که خود انواع مختلفی دارد. تفاوت اسپرسو با قهوه‌ای که به شیوه‌های دیگر دم شده در غلظت بالای آن است. برای دم کردن یک فنجان اسپرسو دانه‌های قهوه‌ی بسیار ریز را از فشار بسیار زیادی...

کاسکان دانلود

نوشته شده توسط:R M.K | ۰ دیدگاه


لیست دانلود فیلم و سریال